6.12. Startup Women Day by Slovak Business Agency

6.12. Startup Women Day by Slovak Business Agency

Pozývame Vás na výnimočné podujatie venované ženskému podnikaniu.

Prídte si vypočuť príbehy úspešných podnikateliek, ktoré sa podelia o svoje skúsenosti a zážitky. Zároveň spoznajte začínajúce startupy, ktoré do sveta biznisu ešte len vstupujú a ocenia každú dobrú radu, ktorá posilní ich motiváciu a zväčší šancu na úspech.

Aktualizovaný program a registrace zde: https://www.eventbrite.com/e/startup-women-day-tickets-53007199962

Program:

15:00 – 15:30: registrácia

15:30: Prezentácia projektu CrossEUWBA, Slovak Business Agency, BizGarden a Koplac

16:00 – 17:00 Diskusia: Ako sa stať úspešnou podnikateľkou

17:00 – 18:00 Prezentácie Startupov:

Czechbee

Volnočasový projekt, který spojuje svět cizinců a Čechů díky prvkům zážitkové pedagogiky. V rámci různorodých eventů dostává každý příležitost užívat a zdokonalit jazyk v praxi, získat nové přátele i zkušenosti a obohatit tak sebe i druhé. Právě sdílením a zkušenostním učením můžeme vytvořit bezpečné prostředí pro rozšiřování našich obzorů. Pojďme tedy zažít… sportovní, kulturní, společenské, herní, diskuzní a další aktivity.

PRESAFE

Cílem projektu je realizace preventivně bezpečnostních činností zaměřených na širokou veřejnost s důrazem na
ochranu měkkých cílů. Smyslem a posláním projektu je zvyšování kompetencí laické veřejnosti v oblasti bezpečnosti a ochrany osob i majetku.
Bezpečnost nevzniká sama o sobě a není samozřejmou součástí každého všedního dne, Bezpečnost tvoříme my sami, v každém okamžiku našeho života a proto je důležité vědět, co Bezpečnost je, umět s ní zacházet a
umět jí každodenně společně tvořit.

Family Hub

Chceme v Brně vytvořit moderní prostor pro rodiny či jednotlivce s dětmi, kde se (1) pohodlně, kvalitně a svobodně najíte spolu s dětmi, (2) kde budete mít možnost pracovat a u toho mít dítě pohlídané i nadohled, (3) kde se můžete vzdělávat, (4) setkávat se s přáteli, rodinou a komunitou či (5) sdílet témata, která jsou pro vás a vaši rodinu aktuální.

WiShare

Nájdenie toho správneho darčeka je teraz jednoduché. Vytvor si svoj zoznam želaní s WiShare a zdieľaj ho s blízkymi, alebo nájdi originálny nápad na darček!

Anastasia Murínová

Zakázková výroba luxusného dámskeho a detského oblečení. Při pomoci individuálního přístupu, dokonalého návrhu a modelovaní, kvalitních materiálu a šití vytvořit značku luxusních dámských a dětských oděvů pro zvláštní příležitosti. Popis služby/produktu:Vytvořit luxusní exklusivní značku oblečení na základě ideálních vzorů a přírodních italských tkanin, zdobené drahými kameny a výšivky, které pomůže zdůraznit individuální styl moderní a nezávislé ženy po přitom zdůrazní její ženskost. Hlavním cílem je vytvořit oblečeni (šaty) nositelné a pohodlné, aby zároveň zdůrazňovali žensky půvab.

18:00: Networking

V diskusii sa predstavia:

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuzana Hlouškováje zakladatelkou a majitelkou firmy Bamboolik – výrobce českých látkových plen a produktů pro moderní ekologickou domácnost. Celý Bamboolik stojí na odpovědnosti a udržitelnosti; firemní vizí je postupně snižovat množství používaných jednorázových produktů a přispět k udržení textilního průmyslu v ČR. Odpovědný přístup praktikuje Zuzana i ve vztahu ke svým spolupracovníkům; Bamboolik tvoří semknutý tým velmi podobně smýšlejících lidí. Bamboolik: For people who care.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrea Tkačuková v roce 2009 spoluzaložila agenturu Foreigners, která se v šesti českých městech (2 z toho jsou pobočky, 4 franšízy) s centrální kanceláří v Brně stará o to, aby se cizinci v České republice cítili doma. Jako CEO firmy vede 40 členný tým s tím, že své lidi bere jako rovnocenné partnery, dbá na jejich osobní rozvoj a dennodenně je motivuje k profesnímu růstu. Sama přitom pravidelně prochází vzdělávacími, seberozvojovými a komunikačními kurzy. Andrea je aktivní na sociálních sítích, kde prezentuje, jakými způsoby se snaží vyvážit nebo také propojit osobní a pracovní život.

Klára Holičová,
jednatel a zakladatelka společnosti Peas in Heart Design Studio s.r.o.
Vystudovala jsem magisterské studium na Mendelově univerzitě – Manažersko-ekonomický obor.
V současné době k tomu ještě pracuji jako Logistic team leader v jedné taiwanské společnosti.
Účastnila jsem se programu Work and Travel v USA ve třetím ročníku studia.
Tato zkušenost mi dala kromě dobré znalosti angličtiny také rozhled. Líbilo se mi, jak byli obyvatelé ostrova, kde jsem pracovala, hrdí na své město. V USA je velmi oblíbené nosit trička s logem Vašeho zaměstnavatele, města, školy atd. Kromě toho jsem v sobě objevila lásku k cestování.
Společenost Peas in Heart jsme založily v roce 2015 jako tři kamarádky s touhou propagovat naše město/zemi před cizinci. Chyběly nám tady vtipné, reprezentativní a důstojné suvenýry. Suvenýry, které opravdu souvisejí s námi a naší historií. Po třech letech usílí vnímáme, že nám to začíná přinášet ovoce. A v současné době rozjíždíme kolekci také pro Prahu a snad brzo i pro další města.

 

Informácie o ďalších diskutujúcich budeme pridávať priebežne.

Tešíme sa na Vašu účasť. Samozrejme, podujatie je otvorené aj pre mužov, ktorých táto téma zaujme.