London Startup Scene

London Startup Scene

Londýn patří se svým startupovým ekosystémem k těm nejúspěšnějším v celé Evropské unii.


Rádi bychom Vás pozvali na workshop, kterým Vás provede expertka na startupovou scénu v Londýně, Daniela Bartošová. Daniela, je Slovenka, která žije a pracuje v Londýně již 14 let, nasbírala však ohromující zkušenosti po celém světě (New York, Geneva, Montreal, Praha, Malta,…)

V Londýně založila projekt Hip Academy (http://hip.academy/), kterým chce pomáhat při rozvoji zručnosti v oblasti kreativní a kolaborativní ekonomiky. Její vizí je pomáhat, jak začínajícím podnikatelům, malým a středně velkým firmám, tak ambiciozním jednotlivcům využít svůj potenciál v oblastech nových byznysových praktik.

Rádi byste zažili atmosféru startupů v Londýně na vlastní kůži?
Tak to máme pro Vás fantastickou zprávu! Plánujeme pro Vás exkurzi přímo v Londýně.
Přijďte si poslechnout, co si pro Vás chystáme. Věřte, že to bude naprostá bomba!

Sledujte událost na Facebooku.

*********************************************************************************************

London belongs to the most successful ones in European union with its startup ecosystem.

We are honored to invite you to a workshop with London Startup Scene expert Daniela Bartos. Daniela comes from Slovakia but she’s been living and working in London already 14 years. On top of that she got many experiences while living all over the world (New York, Geneva, Montreal, Praha, Malta, …)

In London, she established Hip Academy (http://hip.academy/) with intention of help with development in the fields of creative and collaborative economy. Her vision is to support young entrepreneurs, small and medium sized enterprises and ambitious individuals to maximize their potential in the field of new business practices.

Come to feel the real atmosphere of London Startup Scene!

We promise it’s gonna be epic!

Follow us on Facebook!

For more information about Daniela, check her presentation on LinkedIn