KoNarozky!

KoNarozky!

KoPlac slaví 1. narozeniny!

A my jsme se rozhodli to oslavit prací…

Proto 18. listopadu 2015 se bude v KoPlacu povídat o podnikání a business nástrojích!

V rámci oslav 1. narozenin KoPlacu a Mezinárodního týdne podnikání se u nás uskuteční neformální přednáškový večer.

Důležité informace:

  • Datum: 18. listopadu 2015
  • Čas: od 17:30 (přednášky nemají pevný čas)
  • Místo: KoPlac

 Z důvodu omezené kapacity vás prosíme o registraci.

https://docs.google.com/forms/d/1Cfh5j_J9MtzsemPBCEAyA2n5tMksNtQfYbs–DIGdZc/viewform?c=0&w=1

Program:

Jak na podnikání

Zvažujete, že byste začali podnikat? Máte ale strach a nevíte, co vás může potkat a co vás nemine? Chcete poznat zajímavý příběh někoho jiného a něco se dozvědět?

 

O tom, jaké bylo začít podnikat od nuly a čím si během 3 let podnikání prošel, bude povídat Milan Seitler, Freelance milanseitler1Copywriter a zakladatel společnosti Reinto s. r. o . Milan stojí např. i za projektem Vzpomínkomat, nějakou dobu strávil také v UNIFERu a ví, že podnikání a dosažení úspěchu může znamenat spoustu tvrdé dřiny.

 

 

“Byznys plán je mrtev, ať žije byznys život!” aneb GrowthWheel soaré

To bude posezení pro všechny, kteří nehledají zaměstnání, ale chtějí pracovat sami na sebe či dokonce pracovní místa vytvářet. Ano, řeč je o podnikatelích či tzv. startupistech. Lidech, kteří mohou být už úspěšní nebo se do podnikání vrhají po xté a vždy skončí na začátku.

 

GROWTHWHEEL je nástroj, který provází problematikou 4 neměnných výzev, před kterými stojí každý podnikatel: najít jediludeknečný OBCHODNÍ KONCEPT, vytvořit fungující ORGANIZACI, navázat VZTAH SE ZÁKAZNÍKEM a nastavit každodenní OPERATIVU.

Dále si  budeme povídat  také o tématech jako je Lean Start-Up, Business Canvas, Design Management…

Přednášku povede Luděk Kühr, jediný certifikovaný poradce GrowthWheel v České republice.

 

E-mail marketing

E-mail ma2013-09-15 21.29.20rketing patří k nejrychleji rostoucí formě elektronické přímé komunikace. Nevíte jak na něj? Chcete, aby pro vás byl efektivním nástrojem prokomunikaci s příjemci?

E-mail marketing- trendy, bugy, nástroje… S tím vám může pomoci přednáška Jana Vacka, e-mail marketingového specialisty ze Socialbakers. Jan je absolventem Mendelovy univerzity v Brně a jsme pyšní, že více než rok byl členem našeho týmu v BIC-R&D a podílel na zrození KoPlacu.

 

Virtuální marketing v podnikání (online)

Tím se bude zabývat Jakub Pacanda, “hledač talentů” podporující startupisty, který má na kontě projekty jako SMART BUZZ, VirPR , Beznatlaku či Staruping.

Jakub Pacanda1Jakub začal podnikat už v 16 letech a je odborníkem na virtuální marketing. Kreativní myšlení, vývoj startupů, hraní her, streamování, networking… to je denní náplň jeho práce, která je pro něj zároveň zábavou.

Přednáška bude přenášena online!

 

Závěrem večera bude volná diskuze, networking a třeba bude i narozeninový dort ?

main