Startup Weekend Brno

StartupWeekend_Brno_banner date

První ročník Startup Weekendu v Brně!

O co se jedná?

Skupina lidí s různými zkušenostmi a dovednostmi se zavře na celý víkend do jedné místnosti a popustí uzdu svým nápadům a kreativitě. Utvoří týmy, ve kterých vyberou jeden z nápadů a začnou pracovat na jeho realizaci. S tím jim pomáhají zkušení mentoři (podnikatelé, investoři, startupeři,…), ke kterým můžou kdykoli přijít s prosbou o radu nebo konzultaci. Na konci víkendu odprezentují týmy výsledky své práce a tým, jehož projekt se bude porotě líbit nejvíce, získá ceny.

Startup Weekend ale není soutěž. Je to zkušenost a hlavně zábava. Je to také příležitost potkat lidi s podobným zápalem, jako máš ty a navázat kontakty, ze kterých se může vyvinout zajímavá spolupráce.
Je to akce pro nadšence do nových věcí. A důležité je nadšení, ne nápad. Na ten můžeš přijít v průběhu, nebo tě může zaujmout nápad někoho jiného a přijdeš na to, jak ho vylepšit. Možná máš už konkrétní představu, co bys chtěl dělat, ale nevíš, jak to zrealizovat? Na Startup Weekendu určitě potkáš někoho, kdo ti s realizací pomůže, nebo někoho, kdo tvůj nápad rozvine a posune o další příčku výš.

Tak co vy na to?

 

UPOZORNĚNÍ:

***Máme omezenou kapacitu, takže si pospěšte s registrací. Vezmi s sebou kamaráda a využijte výhodnější vstupenku All-in-one. Neplatíte za program, ale za stravu, kterou budete mít po celý víkend v dispozici.

Pro více informací mrkněte na oficiální web, aktuální informace sledujte na Facebooku.
_____________________________________________________________________________________________________________

First Startup Weekend in Brno!

Group of people with different experience and knowledge meet up for one weekend and break all the bounderies to their ideas and creativity. They create teams according to their interests and preferences, choose the most interesting idea and start working on it. All the time they are experienced mentors to help them (entrepreneurs, investors, startupers,…). Participants can anytime come to ask for advice or consultation. At the end of the weekend teams present their work to the jury. The best team is awarded with awesome prizes from our partners.

Startup Weekend is not a competition. It is an experience and mainly a fun! It is also an opportunity to meet people with similar interests and motivation. You can network and get valuable contacts for a future cooperation.

It is event for innovation lovers. The most important is your enthusiasm, not the idea. Everyone is guaranteed to leave the event better prepared to navigate the chaotic but fun world of startups. If you want to put yourself in the shoes of an entrepreneur, register now for the best weekend of your life!

NOTICE:

***Our capacity is limited, so don’t hesitate with registration. Special offer for two persons All-in-one.

For more information in English visit our official website, and follow us on Facebook.

Na jaké odměny se můžeš těšit?

KenTriko

T-Shirt-Mockup

KoPlacky s Augmentovanou realitou

WP_20150612_001

Kiteboardingový kurz

CAM00059

Partneři Startup Weekend Brno

sponzori

Kde nás najdete?

Address: Příkop 27/2a, Brno

Phone: +420 774 333 867 (Míša)

Pokud k nám přicházíte od hlavního nádraží, či Student Agency, nejlepší variantou je jít pěšky. Je to dvacet minut a můžete si prohlídnout historickou budovu Mahenova divadla 🙂

In case you are coming from Hlavní nádraží – Main train station, or Student Agency, the best is to walk. It’s 1,2 km. The Milady Horakové street is under reconstruction.

Link for map: Click Here

mapka

Harmonogram

Pátek 19. června

18:00 Dveře jsou otevřeny18:30 Příjezd do KoPlacu18:00 – 19:00 Večeře & Networking19:20 Zahájení – Tonda Moravec za Kentico Software19:30 Začátek prezentací nápadů21:00 Hlasování o nejlepší nápady a vytvoření týmů22:00 Práce začíná!Zjistěte, kdo co v týmu umí. Buďte k sobě upřímní a uvažujte, které schopnosti a zdroje budete během víkendu potřebovat. Pracovat můžete až do rána 🙂 

Sobota 20. června

8:00 – 9:00  Snídaně9:30  Práce v týmech12:30 – 13:30 Oběd13:00 Schůzka mentorů14:00 Zhodnocení práce, mentoři pomáhají s nápady 18:30 Zhodnocení práce, mentoři pomáhají s nápady18:30 – 19:30 BBQ, posezení s mentory22:00 Ukončení dne. Zůstat můžete, jak dlouho budete chtít.

Neděle 21. června

8:00 – 9:00  Snídaně10:00 Mentoři přichází, poslední příležitost požádat o radu12:30 – 13:30 Oběd12:30 Porada mentorů15:00 Příprava prezentací & poslední dodělávky16:30 Závěrečné prezentace18:30 Hodnocení & Ceny 19:00 Večeře21:00 Jedeme domů 🙂